Başlangıç > dizi > Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü

Yaprak Dökümü nde bu hafta neler oluyor ?

Ali Rıza Bey, Fikret’le Tahsin’in arasını düzeltmek için Adapazarı’na gitmiştir ama, karşılaştığı durum karşısında büyük şaşkınlık yaşar. Tahsin, olaylara sebep olan “şarkıcı kadın Bahar” ile ofisinde baş başadır. Bu durumu açıklamak Tahsin için zor olacaktır.

Öte yandan Reyhan’ın Tahsin’le “O kadın”ın birlikteliklerine şahit olması Fikret’in kulağına gitmiştir. Fikret yaşadığı duruma yabancı, Tahsin’den giderek daha da uzaklaşır.

Ali Rıza beyin çocuklarının her biri hayatla başka mücadeleler yaşamaktadır.

Oğuz’la yeni bir hayat yeşerten Leyla, ilk kez Oğuz’a Ceyda’nın ve Ferhunde’nin gözüyle bakmaya başlar. Oğuz, kendi çocuğunu bile tehlikeye atacak ilişkiler içindedir. Bu durum Leyla’nın geleceğiyle ilgili kuşkularını arttırır. Necla sert geçen bir kışın ardından Ali Sarper’le baharın eşiğine gelmiştir. Ama yitirdiği eşi ve hala oğullarının yasını tutan Cem’in ailesi Necla’nın gölgesi olacaktır. Bu çıkmazla nasıl baş edeceğini bilemeyen Necla, duygularını ilk kez Fikret’le paylaşır.

Ailenin tek oğlu, Ali Rıza Bey’in bir zamanlar umudu olan Şevket ise, yaşadığı yenilgilerden ders almış ama kendine güvenini tamamen yitirmiş bir şekilde Mithat Kara’nın iş teklifini düşünmeye başlar. Ferhunde’den uzak durmaya çalışan aile, onun yeni bir intikam hazırlığı içinde olduğunun farkında değildir. Ferhunde bu kez Necla üzerinden hayatlarına sızmaya karar verir.

Reklamlar
Kategoriler:dizi Etiketler:
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: